Tilausliikenne V-H Tuovinen OY

Kylpylämatka Pärnuun Spa-Hotelli Viiking
C/D-talo 7 päivää

Päivämäärät
15-21.4.2012

1. päivä sunnuntai

Bussikuljetus Helsinkiin Länsisatamaan. Laivamatka on kansipaikoin Helsingin Länsisatamasta lähtevällä Eckerö Linen m/s Nordlandialla klo 10.30, josta on mahdollisuus varata hytti tai ruokailuja lisämaksusta. Virossa on käytössä valuuttana euro. Tallinnaan laiva saapuu klo 13.30. Majoittuminen Spa-hotelli Viiking klo 16.00 Kylpylän esittely. Ruokailu hotellilla.

Saunakeskuksen ja uima-altaiden käyttö aukioloaikoina, kuntosalin laitteiden käyttö aukioloaikoina, majoituksen, aamiainen, lounas ja päivällinen. Lääkärin tarkastus ja lääkärin määräämät 3 kylpylähoitoa arkisin.

2.-6 päivä, maanantai-perjantai:

Aamiainen klo 7.00-10.00 lounas klo 12.00-14.00 ja päivällinen klo 17.00-19.00. Hoitoja.

7.päivä, lauantai

Aamiainen. Klo 11.30 luovutetaan huoneet ja pakataan tavarat bussiin. Klo 12.00 lähtölounas Superalkossa käynti. m/s Nordlandia lähtee Tallinnan satamasta kohti Helsinkiä klo 17.30 Helsingin Länsisatamaan saavutaan kello 21.00

Hintaan 389 € sisältyy:

  • bussikuljetus Nokia - Helsinki ja Helsinki - Nokia
  • laivamatkat kansipaikoin Helsinki -Tallinna ja Tallinna - Helsinki.
  • majoitus 2 –hh Spa-hotelli Viiking C/D-talo
  • täysihoito; tulopäivänä illallinen, muina päivinä aamiainen, lounas ja päivällinen, lähtöpäivänä aamiainen ja lounas.
  • hoitopaketti.
  • Saunakeskuksen ja kuntosalin käyttö
  • bussi mukana Pärnussa

Mukana tulee olla voimassa oleva passi, tai poliisiviranomaisen myöntämä henkilöllisyystodistus.
Matkoillamme noudatamme yleisiä valmismatkaehtoja sekä Tilausliikenne V-H Tuovinen Oy:n erityisehtoja.
Ryhmämatkoilla ei ole peruutusturvaa esim. sairastapauksissa.

>